"Ráda bych pochválila Vaše žáky z asi 8. a 9. třídy. Ve čtvrtek 14.5. jsem byla s vnučkou v parku u zdravotního střediska. Jsem z Ostravy, procházející děti mě neznaly a přesto byly velmi milé, pozdravily mě a bylo jich dost. V okolí nebyl žádný hluk, pokřikování ani sprostá slova. Proč to vlastně píšu. Protože v Ostravě, když jste u školy, tak nikdo nezdraví, děti křičí jeden přes druhého, sprostě mluví. Prostě strašné. Vaše děti mi udělaly velkou radost a naději, že někde je to ještě v pořádku.
Přeji Vám hodně krásných dnů s dětmi. A velké dík vaším dětem.
S pozdravem Horáková"